Facelifting
omlazení obličeje

Neinvazivní metoda vyhlazení vrásek, zpevnění kontur obličeje a obnovy kolagenu v celé oblasti obličeje. Pro dosažení celkového omlazení stačí pouze 4 ošetření. 

Délka ošetření: 20 – 70 min

Cena ošetření: od 1.575 Kč (akční cena -50 %)

rezervace

Facelifting prováděný renomovaným přístrojem BTL EXILIS je jednou z mála metod na trhu, která je zcela NEINVAZIVNÍ, což znamená, že není nijak porušována integrita pokožky a nedochází k zákrokům podobným těm chirurgickým. Klient tedy není nucen po ošetření dodržovat žádnou rekonvalescenci, která by jej omezovala v dalším fungování.

Princip faceliftingu spočívá na jedinečné Collagen Refill Technology, v rámci které se snoubí působení radiofrekvence a ultrazvuku. Při jejím působení dochází k narušení kolagenních vláken a jejich struktury, což v konečném důsledku znamená, že jsou díky tomuto procesu aktivně vytvářena kolagenní vlákna nová. Díky ním dochází k výraznému úbytku vrásek v obličeji, vypnutí a zpevnění kontur a celkovému žádanému omlazení. Není tedy třeba žádných invazivních procedur, které se nabízí v podobě chirurgických zákroků. Procedura není bolestivá (více o průběhu ošetření níže).

Ve většině případů stačí pouze 4 ošetření, aby bylo dosaženo maximálního možného efektu. Jednotlivá ošetření by od sebe nemělo dělit více než 7 – 14 dní. Následně již dle individuální potřeby klienta.

 

Výsledky ošetření PŘED a PO (lifting kontury brady a krku). Ceník naleznete níže.

.

.

KONZULTACE je grunt!

Jelikož si své práce velmi vážíme a v našem salonu najdete pouze odborně školené odborníky, žádný z výkonů neprovádíme bez předchozí konzultace. Vždy je nutné, aby nás klient před ošetřením navštívil, a abychom společně zhodnotili jak jeho zdravotní stav, tak i stav ošetřované oblasti a vyhodnotili, je-li na dané ošetření vhodným kandidátem.

Konzultaci lze vždy spojit s termínem ošetření. V případě, že je vše v pořádku, je možné rovnou přistoupit k samotnému ošetření. V opačném případě se klientovi snažíme nabídnout adekvátní náhradní řešení jeho problému.

V našem luxusním salonu v samotném srdci Karlína máte veškeré občerstvení ZDARMA. Nebojte se tak požádat o vodu, kávu, čaj, džus nebo třeba sklenku prosecca. :)

Objednávat se můžete přes webové stránky, proklikem přes tlačítko REZERVACE, na e-mailu: recepce@h-p.cz, telefonním čísle: 774 494 443 nebo přes Instagram healthpointcz.

Heatlh point sothys              

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ FACELIFTING?

Celé ošetření probíhá vleže. Na místě odstraníme přebytečný make-up a nečistoty z pleti, na aplikované místo naneseme speciální ultrazvukový gel pro tuto terapii určený a aplikátorem ošetřujeme požadovanou partii. Během celého ošetření cítíte pouze příjemné teplo. Terapie je tedy zcela bezbolestná a vysoce relaxační. Po ošetření může být pokožka lehce začervenalá, a to cca 15 minut.

REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN OŠETŘENÍ již nyní

Náš salon je zaměřený na klid a odpočinek, proto zkrátka zapomeňte na okolní svět a ponořte se do toho našeho. Odložte všechny starosti a povinnosti a najděte si čas pro sebe. 

rezervace

CENÍK OŠETŘENÍ

Ošetření1 ošetření4 ošetřeníAKČNÍ CENA /4 ošetření/
Krk1.690 Kč6.190 Kč3.100 Kč
Okolí rtů + rty1.690 Kč6.190 Kč3.100 Kč
Dekolt2.690 Kč10.190 Kč5.100 Kč
Čelo + oční okolí2.690 Kč10.190 Kč5.100 Kč
Obličej3.690 Kč14.190 Kč7.100 Kč
Obličej + krk4.690 Kč18.190 Kč9.100 Kč
Obličej + krk + dekolt5.290 Kč20.000 Kč10.000 Kč