Ošetření laserovou maskou

Laserová gelová maska je vysoce hydratační maska v kombinaci s bio-stimulačním laserem. Díky svému unikátnímu složení představuje převratný přístup péče o pleť.

Délka ošetření: 30 min.

Cena ošetření: od 850 Kč

rezervace

POSTUP OŠETŘENÍ

KONZULTACE

V první řadě vás přivítá naše recepční včetně nabídky vody,kávy nebo domácí limonády, které máte v ceně ošetření.Při první návštěvě na recepci každý zákazník vyplní vstupní formulář, podle které naše kosmetička se zaměření na nejlepší ošetření, tak aby mělo co nejlepší výsledek. Na závěr vám bude vysvětlen celý průběh ošetření.

Heatlh point sothys

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ LASEROVÁ MASKA?

Po očištění pokožky pleťovou vodou se nanese maska ve slabé vrstvě na obličej, popřípadě i na krk a dekolt. Necháváme masku působit pod bio-stimulačním laserem po dobu 20 minut. Následně masku odstraníme a pleť ošetříme závěrečným hydratačním krémem.Pro dosažení co největšího efektu, doporučujeme 4 opakování vždy v rozsahu 7 až 14 dní.

 

REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN OŠETŘENÍ

Náš salon je zaměřený na klid a odpočinek, proto zkrátka zapomeňte na okolní svět a zabořte se do toho našeho. Odložte všechny starosti a povinnosti a najděte si čas pro sebe. Tým zkušených kosmetiček Vám poskytne bezplatnou konzultaci, včetně doporučení domácí péče.

rezervace

CENÍK OŠETŘENÍ

Ošetření1 ošetření6 ošetření
Ošetření laserovou maskou850 Kč4.900 Kč