Dermalogica

Základní péče
Zvýhodněné balíčky

 

Dermalogica je volbou číslo jedna v profesionální péči o pleť. 

Dermalogica se zaměřuje na individualitu a nalezení takového způsobu péče o pleť, který skutečně funguje, a to nejen dnes, ale po celý život zákazníka. Jejím cílem je stále to stejné: Vytvářet inovativní produkty, které aktivně zlepšují zdraví pleti a jsou dostupné u kvalifikovaných odborníků vyškolených v akademii Dermalogica.

Proč je Dermalogica jiná?

Důvodem pro založení značky Dermalogica byla snaha přinést do odvětví péče o pleť něco nového. Řadu produktů, v nichž se spojují ty nejlepší vědecké poznatky s přírodou, a které aktivně zlepšují zdraví pleti. Proměnit takovou vizi v realitu vyžaduje inovativní přístup při vývoji produktu.

Praktické zkušenosti

Nepodléhá pomíjivým trendům; spolupracuje přímo s pleťovými terapeuty po celém světě, aby vytvořila produkty a služby přinášející opravdové výsledky.

Opravdové výsledky

Chcete důkaz, že tento přístup k péči o pleť funguje? Stačí jej vyzkoušet! Dermalogica je nejdůvěryhodnější, nejpoužívanější a nejdoporučovanější značkou odborných pleťových terapeutů na celém světě.

Jejich produkty jsou: vegan – friendly; cruelty – free – certifikáty organizace Leaping Bunny a PETA; bez umělých parfemací a barviv; bez parabenů, bez alkoholu, bez lanolinu, bez minerálních olejů a bez lepku.