O nás

Health Point je nově otevřené centrum krásy nacházející se v srdci Karlína. Najdete u nás odborně vyškolený personál, který Vám poskytne kvalitní a vysoce profesionální služby. V příjemném a klidném prostředí, které náš salon nabízí, se budete Vy a Vaše tělo cítit výjimečně. Ošetření, která nabízíme, se poté stanou zážitky, které ohromí všechny Vaše smysly.

Pracujeme s uznávanou francouzskou kosmetickou značkou Sothys, která Vás oslní nejen svou vůní, ale hlavně neuvěřitelnými účinky.

Dále nabízíme služby v oblasti estetické medicíny, tyto výkony jsou prováděny přístroji BTL, které Vám pomůžou s nedostatky na Vašem těle, a to neinvazivní metodou. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži.

Náš salon je zaměřený na klid a odpočinek, proto zkrátka zapomeňte na okolní svět a zabořte se do toho našeho. Odložte všechny starosti a povinnosti a najděte si čas pro sebe.

Tým Health point

 

 

Marcela  

kosmetika,estetická medicína

Mým posláním je přinášet mnohem více než jen odpočinek.

Zakládám si na tom, aby se moji klienti cítili opečováváni po celou dobu ošetření a rádi se za mnou vraceli. Jako kosmetička a odborná terapeutka pracuji již několik let a je to to, co mě naplňuje a dělá mi každodenní radost.

V Health Pointu se o Vás postarám, jak v estetické medicíně, kde využíváme přístroje od firmy BTL, tak v péči o pleť, kde spolupracujeme s francouzskou značkou Sothys.

Všem našim klientům zaručuji, že od nás budou odcházet vždy odpočati a maximálně spokojeni.

 

 

 

 

Klára

recepce

Jsem od přírody pozitivní člověk a pozitivitu se snažím přenášet i na všechny okolo sebe – jak ve studiu, tak na klienty. Můžete ode mě očekávat i radu z oblasti kosmetiky, jelikož jsme proškoleny profesionály a veškerý sortiment máme v malíku.

Vždy Vás přivítám s úsměvem na tváři a postarám se o to, abyste se u nás cítili příjemně.

 

 

 

 

 

Katka

recepce

Jsem přátelská a usměvavá, takže mě nikdy nenachytáte bez nálady. Ke každému klientovi přistupuji individuálně, a vždy se postarám o to, aby se Vám dostalo výjimečné péče, kterou si zasloužíte.

Každý klient je jedinečný, a proto si zaslouží tu nejlepší péči.

Kde nás najdete?

Health Point

Sokolovská 694/100, 186 00 Praha Karlín
telefon: 774 494 443
email: recepce@h-p.cz

Po-Pá  9:00-20:00

Jak se k nám dostanete?

Centrum zdraví Health Point se nachází přímo v srdci Karlína na ulici Sokolovská. V blízkosti se nachází supermarket Lidl, vedle kterého naleznete vchod do vnitro-bloku. Najdete nás v druhé části objektu po levé straně. Pokud si nevíte rady, následujte navigaci, která je umístěna v celém objektu.

Městská doprava

Hromadná doprava je zajištěna frekventovanými tramvajovými linkami, jejichž zástavka leží v těsné blízkosti objektu včetně zastávky metra.

Tramvaj – Nejbližší zastávka tramvaje je Křižíkova (tram: 3, 8, 24).

Metro – Nejbližší zastávka je na metru B Křižíkova

Parkování

Součástí objektu je i podzemní parkoviště s kapacitou 30 parkovacích míst včetně míst pro invalidy. Naši zákazníci mají parkování plně zdarma. Stačí předložit účtenku z daného dne z našeho centra zdraví Health Point obsluze Automyčky Karlín, která je umístěná přímo na parkovišti.