ProSkin 60

Ošetření pleti produkty Dermalogica v délce 60 min, zcela vytvořené vám na míru s nejvyšším ohledem na potřeby vaší pleti. Zaměřuje se na dlouhodobé řešení problémů pleti.

Komplexní ošetření pleti produkty Dermalogica, kde společně vytvoříme nejen produktový plán přímo na míru vaší pleti, ale také jej doplníme o unikátní dotykovou terapii vyvinutou společností Dermalogica pro maximální relaxaci.

délka ošetření: 60 min; cena: 2.390 Kč

rezervace

Značka Dermalogica patří již několik let k těm nejvyhledávanějším na českém trhu, a to především díky své účinnosti zbavit pleť nedokonalostí, které mnohé z nás trápí.Oblíbená je také díky své dostupnosti a podnikové politice Cruelty Free, kterou zastává, a se kterou sympatizujeme i my jako Health Point.

Dermalogica, ve spojení s našim salonem, nabízí velmi široké spektrum profesionálních produktů, díky kterým dokáže efektivně působit na různé stavy pleti, které velmi efektivně doplňuje produkty na domácí použití. Produkty vhodné přímo pro Váš typ pleti v kombinaci s jejím případným nedostatkem Vám doporučíme přímo v našem salonu, a to při konzultaci, která je vždy součástí ošetření, je ZDARMA, a která probíhá před samotným ošetřením pleti našim pleťovým terapeutem.

Všechny produkty Dermalogica si můžete zakoupit přímo v našem salonu.

Zajímá Vás, jak ošetření u nás vypadá? Připravili jsme pro Vás krátkou fotoreportáž pro Vaši jasnější představu.

Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci ještě dnes. Budeme se na Vás těšit u nás v Health Point. :)

rezervace

Všechny produkty Dermalogica napříč všemi řadami, si můžete zakoupit přímo v našem salonu.

Průběh ošetření: 

Délka ošetření: 60 min.

Cena: 2.390 Kč

rezervace