ProSkin 30

Vysoce efektivní třicetiminutové ošetření produkty Dermalogica, zaměřující se na hlavní problém klienta, např. čištění zanesených pórů a obnovu jasu pokožky.

Rychlé, cílené a velmi účinné Dermalogica ošetření, pro všechny, kdo hledají výsledky v krátkém čase.

Pro Skin 30 doporučujeme i u klientů dospívajících, kteří řeší problematickou pleť. Pro ně máme připraveny produkty z řady Clear Start, určené pro mladistvou a aknózní pleť.

Délka ošetření: 30 min

Cena: 1.450 Kč

rezervace

Značka Dermalogica patří již několik let k těm nejvyhledávanějším na českém trhu, a to především díky své účinnosti zbavit pleť nedokonalostí, které mnohé z nás trápí.

Oblíbená je také díky své dostupnosti a podnikové politice Cruelty Free, kterou zastává, a se kterou sympatizujeme i my jako Health Point.

Dermalogica nabízí velmi široké spektrum profesionálních produktů, díky kterým dokáže efektivně působit na rozličné stavy pleti, které velmi efektivně doplňuje produkty na domácí použití. Produkty vhodné přímo pro Váš typ pleti v kombinaci s jejím případným nedostatkem Vám doporučíme přímo v našem salonu, a to při konzultaci, která je vždy součástí ošetření, je ZDARMA, a která probíhá před samotným ošetřením pleti našim pleťovým terapeutem.

Všechny produkty Dermalogica si můžete zakoupit přímo v našem salonu.

Zajímá Vás, jak ošetření u nás vypadá? Připravili jsme pro Vás krátkou fotoreportáž pro Vaši jasnější představu.

Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci ještě dnes. Budeme se na Vás těšit u nás v Health Point. :)

rezervace

Průběh ošetření: