Lymfodrenážní masáž

Lymfatická masáž se nejčastěji využívá při léčbě otoků jakéhokoliv původu dolních a horních končetin. Pomocí tlakové terapie přístrojem BTL obnovuje jak lymfatický, tak žilní systém, čímž postupně dochází ke zmírnění otoků.

Lymfatická masáž slouží především jako okamžitý pomocník při oteklých nohou. Otoky nohou se nejčastěji objevují právě z důvodu ne zcela správně fungujícího lymfatického systému, který se díky přístrojové masáži daří zcela efektivně rozproudit. Po masáži mizí nejen otoky, ale také pocit těžkých nohou (lymfatický systém je velmi důležitý z pohledu rozvádění živin po těle a naopak odvodu toxinů z těla ven.)

Lymfatická masáž slouží také jako prevence křečových žil. Je také velice oblíbená u sportovců nebo u klientů kteří se snaží zredukovat váhu a detoxikovat své tělo. Pro každou z těchto situací nabízí přístroj BTL konkrétní program masáže. Všechny masáže tedy nejsou stejné a lze vždy volit takový program, který bude efektivně řešit potíž, se kterou klient přichází.

Vhodná je pro ty, kteří většinu dne sedí nebo naopak své nohy namáhají dlouhým stáním, ale také pro sportovce při regeneraci. Lymfatickou masáž nemohou naopak absolvovat těhotné a kojící ženy a lidé s kardiovaskulárními potížemi. Proto je před každou první návštěvou nutné absolvovat bezplatnou konzultaci s naší terapeutkou.

Délka ošetření: 60 min.

Cena ošetření: od 499 Kč

rezervace

BEZPLATNÁ KONZULTACE

Trápí vás chloupky na místech, kde by být neměly? Chcete skončit s neustálým holením se? Trápí vás zarůstající chloupky nebo se prostě jen stydíte za to, že jsou příliš viditelné? Nevíte, kolik ošetření je třeba nebo jak přesně probíhají?

Právě proto jsme tu my!

Zastavte se k nám na bezplatnou konzultaci a poraďte se s naší terapeutkou přímo v našem salonu. Naše terapeutka váš problém zanalyzuje, odpoví na všechny vaše otázky a doporučí vhodný plán ošetření přímo vám na míru.

V rámci každého ošetření u nás dostanete občerstvení ve formě kávy, prosecca, vody aj. zcela ZDARMA!

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Přístrojová lymfodrenáž stlačuje končetinu a vyvolává tlakové vlny, které se snaží obnovit jak lymfatický, tak žilní systém. Lymphastim BTL pracuje na principu pneumatické tlakové terapie. Speciální objímky s překrývajícími se komorami poskytují jemnou masáž, která podporuje přirozenou cirkulaci lymfy (lymfatický systém je velmi důležitý z pohledu rozvádění živin po těle a naopak odvodu toxinů z těla ven.)

Délka masáže je 60 minut. Pro maximální efekt doporučujeme 5 opakování 1× až 2× týdně.

REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN OŠETŘENÍ

Náš salon je zaměřený především na obnovu zdraví, klid a odpočinek, proto zkrátka zapomeňte na okolní svět a ponořte se do toho našeho. Odložte všechny starosti a povinnosti a najděte si čas pro sebe. Tým zkušených terapeutek Vám poskytne bezplatnou konzultaci.

rezervace

 

CENÍK OŠETŘENÍ

Ošetření1 ošetření5 ošetření10 ošetření
Nohy590 Kč2.690 Kč4.990 Kč
Ruce590 Kč2.690 Kč4.990 Kč
Ruce + Nohy1.090 Kč5.050 Kč9.690 Kč