Dermapen 4™ Basic

Základní ošetření (mikrojehličkování) z nabídky Dermapen 4™, při kterém jsou používány komerční kolekce produktů Dp Dermaceuticals.

Dermapen 4™ je certifikovaný a velmi oblíbený přístroj, který se používá pro mikrojehličkování pokožky na obličeji a v oblasti dekoltu. Má za cíl zlepšit stav pleti a redukovat akné, pigmentové skvrny i vrásky. Naopak podporuje tvorbu kolagenu a elastinu a napomáhá tak k mladistvějšímu vzhledu.

Mikrojehličkování probíhá za sterilních podmínek a hloubku vpichu vždy určuje odborně školený terapeut dle potřeb daného klienta. Bezprostředně po ošetření se může objevit začervenání pokožky v místech vpichů, které však do 24-48h mizí. V tomto rozmezí je třeba dbát na zvýšenou hygienu (klient je vždy poučen v salonu). Finální efekt je možné pozorovat 21 dní po ošetření.

Zároveň je vždy nutné dodržet následující kroky:

  1. Dermokosmetická konzultace – terapeut zjistí stav a potřeby pleti, navrhne řešení, postup a časový horizont
  2. Příprava pleti – před mikrojehličkováním je nutné pleť připravit ve formě domácí péče, ideálně pak i té salonní. Terapeut sestaví plán a vybere správné produkty.
  3. Mikrojehličkování – Dermapen 4 vytváří v pleti až 1920 kanálků za sekundu, což je o 104% více než u konkurenčních zařízení. Tento výkon umožňuje bezkonkurenční penetraci aktivních látek, minimální diskomfort při ošetření a minimální dobu hojení po ošetření. Před ošetřením je klient vždy odlíčen (i v případě, že nemá make-up), pokožka je vyčištěna a vydezinfikována. Následně je prováděna drenážní masáž, která pleť připravuje na zákrok, který posléze přichází a trvá cca 7 minut. Lokální anestezie není používána. Po ošetření je aplikována maska na zklidnění ošetřované oblasti.
  4. Domácí péče – ještě důležitějším krokem než samotná příprava pleti před, je následná péče po ošetření. Terapeut opět doporučí nejvhodnější produkty z řady Dp Dermaceuticals, které maximálně podpoří efekt mikrojehličkování.

 

rezervace