Základní péče

Základní péče je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti.

POSTUP OŠETŘENÍ

Připravit, zachovat, obnovit: nepostradatelný základ k získání a udržení si krásné pleti. Tým zkušených kosmetiček Vám poskytne bezplatnou konzultaci, včetně doporučení domácí péče.  

Délka ošetření: 60 min.

Cena ošetření: 1.490 Kč

rezervace

KONZULTACE

V první řadě vás přivítá naše recepční včetně nabídky vody,kávy nebo domácí limonády, které máte v ceně ošetření. Při první návštěvě na recepci každý zákazník vyplní vstupní formulář, podle které naše kosmetička se zaměření na nejlepší ošetření, tak aby mělo co nejlepší výsledek.Na závěr vám bude vysvětlen celý průběh ošetření.

Heatlh point sothys

1. PŘÍPRAVA PLETI

Trvání procedury: 10min.

Jemné odstranění make-upu za pomocí teplého ručníku včetně úpravy a barvení obočí na přání klientky. Povrchové (případě hloubkové) čištění pleti se provádí za pomoci speciální gomáže či čistícího krému vždy dle typu pleti.

2. AMPULE DLE TYPU PLETI A MASÁŽ OBLIČEJE

Trvání procedury: 20min.

Aplikace ampule z řady hydratace nebo proti-vrásková pro maximální efekt pleti. Masážní emulzí masírujeme celý obličej za pomocí speciálně vyvinuté masážní techniky Digi Estetique, která napomáhá prokrvení a zpevnění pleti.

3. MASKA DLE TYPU PLETI

Trvání procedury: 20min.

Masku volíme vždy dle typu pleti a po té za pomocí štětce naneseme na celý obličej a necháme působit. Během působení se provádí speciální digi tlaky na hlavě a masáž rukou pro maximální pocit relaxace

4. OCHRANA A ZAKONČENÍ

Trvání procedury: 10min.

Na úplný závěr aplikujeme krém pro maximální komfort pleti klienta z řady Spa.  Po každém ošetření nabízíme klientce lehké denní líčení dle jejího výběru.

REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN OŠETŘENÍ

Náš salon je zaměřený na klid a odpočinek, proto zkrátka zapomeňte na okolní svět a zabořte se do toho našeho. Odložte všechny starosti a povinnosti a najděte si čas pro sebe. Tým zkušených kosmetiček Vám poskytne bezplatnou konzultaci, včetně doporučení domácí péče.

rezervace

DOPORUČENÉ DOMÁCÍ OŠETŘENÍ

K základnímu ošetření používáme produkty francouzské značky Sothys. Produkty vybíráme podle typu pleti, a tím je ošetření sestaveno na míru dle Vašich potřeb. Všechny doporučené produkty si můžete zarezervovat na našem webu v sekci Produkty Sothys nebo zakoupit přímo v našem salonu Health point.

 

Dvoufázový odličovač očí a rtů

Odstraňuje make-up z očí a rtů (i voděodolné produkty). Nemastná textura. Bez parfemace. Oftalmologicky testováno.

Cena: 620Kč

 

 

Pleťové mléko vitalité pro normální až smíšenou pleť

Odstraňuje povrchové nečistoty z pleti, které se na ní hromadí během dne: make-up, znečištění, prach aj.

Cena: 690Kč

 

 

Pleťová voda vitalité pro normální až smíšenou pleť

Odstraňuje povrchové nečistoty z pleti, které se na ní hromadí během dne: make-up, znečištění, prach aj.

Cena: 690Kč