Náš tým

V našem salonu najdete odborně vyškolený personál, který Vám poskytne kvalitní a vysoce profesionální služby.

Pracujeme s uznávanou a po celém světě známou kosmetickou značkou Dermalogica, která se pyšní především svými skvělými účinky na citlivou a problematickou pleť. Samotné kosmetické ošetření je každému zákazníkovi vytvářeno přímo na míru, a to s ohledem na stav a potřeby jeho pleti. 

Dále nabízíme služby v oblasti estetiky a přístrojových ošetření pleti i různých oblastí těla. Tyto výkony jsou prováděny uznávanými přístroji BTL, které efektivně pomohou s nedostatky na těle, a to výhradně neinvazivní metodou.

Přijďte na bezplatnou konzultaci ZDARMA, v rámci které vyberete společně s našimi specialistkami nejvhodnější formu ošetření, a to včetně doporučení v oblasti domácí péče. 

Náš salon je zaměřený zejména na klid a odpočinek, proto zkrátka zapomeňte na okolní svět a ponořte se do toho našeho.

Odložte všechny starosti a povinnosti a najděte si čas jen pro sebe, protože právě na vás záleží!

 

Tým Health point

 

Marcela  

kosmetika, estetické ošetření

Mým posláním je přinášet mnohem více než jen odpočinek.

Zakládám si na tom, aby se moji klienti cítili opečováváni po celou dobu ošetření a rádi se za mnou vraceli. Jako kosmetička a odborná terapeutka pracuji již několik let a je to přesně to, co mě naplňuje a co mi dělá každodenní radost.

V Health Pointu se o Vás postarám, jak v oblasti estetiky a přístrojových ošetření, kde využíváme známé přístroje od firmy BTL, tak i v péči o pleť, kde nově spolupracujeme se známou a zákazníky oblíbenou značkou Dermalogica.

Všem našim klientům zaručuji, že od nás budou odcházet vždy odpočati a maximálně spokojeni.

 

 

 

A kde nás najdete? Health Point sídlí v pasáži rezidence Karolina Plazza, Sokolovská 694/100, Praha – Karlín.