Sezonní kúra Černý rybíz & Maliny

Sezonní péče o obličej je inspirována poznatky chronobiologie, která přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období.

POSTUP OŠETŘENÍ JARO/LÉTO

Délka ošetření: 60 min.

Cena ošetření: 1.650 Kč

rezervace

KONZULTACE

V první řadě vás přivítá naše recepční včetně nabídky vody,kávy nebo domácí limonády, které máte v ceně ošetření. Při první návštěvě na recepci každý zákazník vyplní vstupní formulář, podle které naše kosmetička se zaměření na nejlepší ošetření, tak aby mělo co nejlepší výsledek.Na závěr vám bude vysvětlen celý průběh ošetření.

Heatlh point sothys

1.PŘÍPRAVA PLETI

Trvání procedury: 15min.

Jemné odstranění make-upu za pomocí teplého ručníku včetně úpravy a barvení obočí, které je vždy na přání klientky. Povrchové (případě hloubkové) čištění pleti se provádí za pomoci speciální gomáže se zrníčky.

2.MASÁŽ & VITAMÍNOVÁ MASKA

Trvání procedury: 40min.

Na obličej aplikujme modelační krém na základě kterého provádíme masáž celého obličeje speciální masážní metodou digi-esthetique. Díky této masáži dochází k prokrvení a zpevnění pleti. Poté aplikujeme alginátovo-vitamínovou masku na celý obličej a krk, kde během působení provádíme masáž rukou.

3.OCHRANA A ZAKONČENÍ

Trvání procedury: 5min.

Jako poslední krok naneseme na obličej krém podle typu pleti. Po konzultaci s klientkou aplikujeme lehký denní make up.

REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN OŠETŘENÍ

Náš salon je zaměřený na klid a odpočinek, proto zkrátka zapomeňte na okolní svět a zabořte se do toho našeho. Odložte všechny starosti a povinnosti a najděte si čas pro sebe. Tým zkušených kosmetiček Vám poskytne bezplatnou konzultaci, včetně doporučení domácí péče.

rezervace

DOPORUČENÉ DOMÁCÍ OŠETŘENÍ

K tomuto sezonnímu ošetření na podzim/zimu používáme výrobky od francouzské značky Sothys. Produkty jsou vybírány ze speciální sezonní řady pro maximální hydrataci a dodání do pleti vitaminy, které pro před z letního období do zimy potřebujeme. Všechny doporučené produkty si můžete zarezervovat na našem webu v sekci Produkty Sothys nebo zakoupit přímo v našem salonu Health point.

 

Pleťové mléko vitalité pro normální až smíšenou pleť

Odstraňuje povrchové nečistoty z pleti, které se na ní hromadí během dne: make-up, znečištění, prach aj.

Cena: 690Kč

 

 

Pleťová voda vitalité pro normální až smíšenou pleť

Odstraňuje povrchové nečistoty z pleti, které se na ní hromadí během dne: make-up, znečištění, prach aj.

Cena: 690Kč

 

 

Hydratační krém pro normální až smíšenou/suchou pleť

Pokroková/moderní hydratace inspirovaná vědou o GENech. Hydratační rezerva na povrchu pleti, okamžitá a dlouhotrvající hydratace, reaktivuje hydratační paměť a omlazuje.

Cena: 1.850Kč